Як ішли ми в вільний світ Кирило Булкін
Текст пісні та акорди для гітари
-
[1] Акорди1 оцінка
AmЯк ішли ми в вільнDmий світ –That's sw
Geet!До Америк, до Євр
Cоп...But st
Dmop!Хтось гид
B7отний на шляE7ху,But wh
Fo?І штовхає нас в Є
E7ЕП –That's tr
Amap!А в Європі кажуть: е-е,
Who's there?
Вас не приймуть в наш союз
(Bad news!)
Бо у вас прем'єр-міністр –
З black list.
Йдіть назад в свій СНҐ
Again!
Програш з акордами, як у куплеті.
І тепер ми не в ЄС –
In ass.
Та й у НАТівський альянс –
No chance.
Залишається маршрут
In wood,
Де вже чистить партизан
Old gun!
- - - -
Нова редакція 2ї та 3ї строф:
Ну а в НАТО кажуть: е-е!
Who's there?
Вас не приймуть в наш альянс -
No chance!
Бо це ж власний ваш народ
Don't want.
Йдіть назад в свій СНҐ
Again!
Ми не в НАТО й не в ЄС -
In ass.
А Росія тисне, жме -
Nightmare!
Залишається маршрут
In wood,
Де вже чистить партизан
Old gun!
Внески:

