Файне місто Тернопіль Брати Гадюкіни
-
[1] Акорди7 улюблених
-
[2] Акорди1 оцінка
-
[3] Акорди
Програш-1:
Програш-2:
Приспів
Камон В
Доб
В файне місто Терн
Програш-2 (x4)
Я там зустрів чувіху їй шістнадцяти не було
Зовсім малолєтка, але в ліжку як акула
Я з нею все забув, забув про ширку й дімедрол
Але вона любила диско, а не рок-н-рол
Приспів
Програш-2 (x4)
Програш-3:
Програш-2 (x2)
Вона крутила БоніЕм і я від того звар'ював
Нагнав її із хати, ше й під сраку надавав
І хоч я понімав, шо то в свої ворота гол
Але баби на час - форева онлі рок-н-рол
Приспів
Програш-3:
Програш-1 (x2)
Файне місто Тернопіль (х4)
Добий бродяга п'ятку
І поїдем в файне місто Тернопіль
A A D A Asus4 A (x2)Програш-2:
A Asus4 A1+5 Asus4 A (x4)AЯ мав сімнадцять років, я вчитися не хтівAЯ втік від мами з татом, я болт на все забивAВ Тернополі торчав катав у ширку дімедролAЯ ненавидів поп, я слухав тіко рок-н-ролПриспів
Камон В
Dася, старайся не трусити пAопілДоб
Gий, бродяга, п'ятку і поDїдемВ файне місто Терн
AопільПрограш-2 (x4)
Я там зустрів чувіху їй шістнадцяти не було
Зовсім малолєтка, але в ліжку як акула
Я з нею все забув, забув про ширку й дімедрол
Але вона любила диско, а не рок-н-рол
Приспів
Програш-2 (x4)
Програш-3:
A D A-AA A A A (x3)E E D DA A A AПрограш-2 (x2)
Вона крутила БоніЕм і я від того звар'ював
Нагнав її із хати, ше й під сраку надавав
І хоч я понімав, шо то в свої ворота гол
Але баби на час - форева онлі рок-н-рол
Приспів
Програш-3:
A Asus4 A1+5 Asus4 A (x2)DA CAsDusC4 A1+5 Asus4 AED D(пEауDза)A Asus4 A1+5 Asus4 A (x4)Програш-1 (x2)
Файне місто Тернопіль (х4)
A A D AДобий бродяга п'ятку
І поїдем в файне місто Тернопіль
Внески:


