Емігрант сонг (Бай бай мила) Брати Гадюкіни
Текст пісні та акорди для гітари
-
[1] Акорди
Приспів:
Ну холера всьо, нарешті їду,
За спинов лишився родимий кордон.
Первим ділом я у Англію до цьоці заїду.
А потім на літакові полечу у Вашингтон.
Приспів.
Дякую тобі мамо,
Що в поля водила край села.
Що ночей не досипала і в дорогу проводжала.
І рушник вишиваний на щастя дала.
Приспів.
Дякую мої сестри,
Бо Господь ми дав їх цілих дві.
Як одна сідло сховає, то друга го відшукає
І я їду до дівчини, шо ся нравит мені
Приспів.
FБай-бай мGила Fmбай-баCй, бай-байG милаF прощайCАвтобусомG до ЛонGдону, ліFmтаком до ВашингтонуCБай-баGй мила менFе забувай.Ну холера всьо, нарешті їду,
За спинов лишився родимий кордон.
Первим ділом я у Англію до цьоці заїду.
А потім на літакові полечу у Вашингтон.
Приспів.
Дякую тобі мамо,
Що в поля водила край села.
Що ночей не досипала і в дорогу проводжала.
І рушник вишиваний на щастя дала.
Приспів.
Дякую мої сестри,
Бо Господь ми дав їх цілих дві.
Як одна сідло сховає, то друга го відшукає
І я їду до дівчини, шо ся нравит мені
Приспів.
Внески:

