Емігрант сонг (Бай бай мила) Брати Гадюкіни

Текст пісні та акорди для гітари

  • [1] Акорди
Приспів:
FБай-бай мGила Fmбай-баCй, бай-байG милаF прощай
CАвтобусомG до ЛонGдону, ліFmтаком до Вашингтону
CБай-баGй мила менFе забувай.

Ну холера всьо, нарешті їду,
За спинов лишився родимий кордон.
Первим ділом я у Англію до цьоці заїду.
А потім на літакові полечу у Вашингтон.

Приспів.

Дякую тобі мамо,
Що в поля водила край села.
Що ночей не досипала і в дорогу проводжала.
І рушник вишиваний на щастя дала.

Приспів.

Дякую мої сестри,
Бо Господь ми дав їх цілих дві.
Як одна сідло сховає, то друга го відшукає
І я їду до дівчини, шо ся нравит мені

Приспів.


Оцінити цей розбір
Внески:
Адам
Адам
anonim