Бай-бай, мила Брати Гадюкіни
-
[1] Акорди1 улюблений
-
[2] Акорди
Б
Dай-бай, миGла, бай-Aбай! D Б
Gай-бай, милAа, прощай! D D7 Автоб
Gусом до ЛьондонAу,Літако
Dм до ВашінгтоBmну.Б
Dай-бай, миEmла, мене заGбувай! D Н
Aу, холєра, всьоG – нарешті їдуD;За спино
Gв лишився РоAдіни кордон.D Первим д
Gєлом я у АнAглію до цьоцDі заїдBmу,А поті
Dм на літакоEmви полечу в GВашінгтон. D Б
Dай-бай, милGа, бай-Aбай! D Б
Gай-бай, милAа, прощай! D D7 Автоб
Gусом до ЛьондонAу,Літако
Dм до ВашінгтоBmну.Б
Dай-бай, миEmла, мене заGбувай! D Дя
Aкую Gтобі, мамо, D Шо в пол
Gя водилAа край села, D Шо ноче
Gй не досипалAа, i в дорогуD проводжалаBm, І рушни
Dк вишиваEmний ти на щастяG дала. D Б
Dай-бай, милGа, бай-Aбай! D Б
Gай-бай, милAа, прощай! D D7 Автоб
Gусом до ЛьондонAу,Літако
Dм до ВашінгтоBmну.Б
Dай-бай, миEmла, мене заGбувай! D Дя
Aкую, моїG сестDри, [Дякую] [рідні сестри]Бо Госпо
Gдь ми давA вас цілих дві:D Як єдн
Gа сідло сховаAє, то втора D'го відшукаєBm –І я ї
Dду до дівчEmини, шо ся нравиGт мені. D Б
Dай-бай, милGа, бай-Aбай! D Б
Gай-бай, милAа, прощай! D D7 Автоб
Gусом до ЛьондонAу,Літако
Dм до ВашінгтоBmну.Б
Dай-бай, миEmла, мене заGбувай! D
Внески:


