Як з Бережан до кадри Володимир Вермінський
Текст пісні та акорди для гітари
-
[1] Акорди1 оцінка
Як з Бережан до кадри
Січовики манджали,
То краялось серденько |(2)
Із горя та печалі. |
То краялось серденько
Хорунжого Осипа,
Коли з очей зникала |(2)
Та Золотая Липа. |
То краялось серденько,
Не тихло й на хвилину,
Бо в Бережанах кидав |(2)
Коханую дівчину. |
"Прощай, моя Олюсю,
Дівчино чорнобрива,
Нас нині розлучає |(2)
Та доля нещаслива. |
Чи прийде час веселий,
Чи прийде зла година,
Я все тебе згадаю, |(2)
Що ти моя єдина. |
Прощай, моя дівчино,
Не забувай за мене,
Як я з війни вернуся - |(2)
За жінку візьму тебе."*|
Дівчина як зачула
Такі слова закляття -
Схилила головоньку |(2)
Милому ув обняття. |
Як із Лісник до кадри
Січовики манджали,
То краялось серденько |(2)
Із горя та печалі. |
Кервавилось серденько
В хорунжого Осипа,
Коли з очей зникала |(2)
Та Золотая Липа. |
Кервавилось серденько,
Не тихло й на хвилину,
Бо в Лісниках він кидав |(2)
Коханую дівчину. |
"Прощай, моя Стефуню,
Мій сонячний проміню,
Моя ти осолода |(2)
В воєнному терпінню. |
Чи прийде час веселий,
Чи прийде зла година,
Я все тебе згадаю, |(2)
Що ти моя єдина. |
Прощай, моя дівчино,
Не забувай за мене,
Як я з війни вернуся - |(2)
За жінку візьму тебе."* |
Дівчина як почула
Такі слова любові,
То поцілуй зложила |(2)
В устонька коралові.** |
Як стрільчики Січові
До кадри доїжджали,
То спомини їх серця |(2)
У грудях розривали. |
Згадав і наш хорунжий
Зайняту вже Надвірну,
А в ній і одиноку |(2)
Свою дівчину вірну. |
______________________________
**Варіант:
Як дівчина почула
Такі слова любові,
То в поцілуй зложила
Устонька малинові.
______________________________
Акорди:
Як з Б
Січ
То кр
Із г
______________________________
Акорди (варіант 2):
С
Як з Бережан до кадри
Січ
То кр
Із г
Січовики манджали,
То краялось серденько |(2)
Із горя та печалі. |
То краялось серденько
Хорунжого Осипа,
Коли з очей зникала |(2)
Та Золотая Липа. |
То краялось серденько,
Не тихло й на хвилину,
Бо в Бережанах кидав |(2)
Коханую дівчину. |
"Прощай, моя Олюсю,
Дівчино чорнобрива,
Нас нині розлучає |(2)
Та доля нещаслива. |
Чи прийде час веселий,
Чи прийде зла година,
Я все тебе згадаю, |(2)
Що ти моя єдина. |
Прощай, моя дівчино,
Не забувай за мене,
Як я з війни вернуся - |(2)
За жінку візьму тебе."*|
Дівчина як зачула
Такі слова закляття -
Схилила головоньку |(2)
Милому ув обняття. |
Як із Лісник до кадри
Січовики манджали,
То краялось серденько |(2)
Із горя та печалі. |
Кервавилось серденько
В хорунжого Осипа,
Коли з очей зникала |(2)
Та Золотая Липа. |
Кервавилось серденько,
Не тихло й на хвилину,
Бо в Лісниках він кидав |(2)
Коханую дівчину. |
"Прощай, моя Стефуню,
Мій сонячний проміню,
Моя ти осолода |(2)
В воєнному терпінню. |
Чи прийде час веселий,
Чи прийде зла година,
Я все тебе згадаю, |(2)
Що ти моя єдина. |
Прощай, моя дівчино,
Не забувай за мене,
Як я з війни вернуся - |(2)
За жінку візьму тебе."* |
Дівчина як почула
Такі слова любові,
То поцілуй зложила |(2)
В устонька коралові.** |
Як стрільчики Січові
До кадри доїжджали,
То спомини їх серця |(2)
У грудях розривали. |
Згадав і наш хорунжий
Зайняту вже Надвірну,
А в ній і одиноку |(2)
Свою дівчину вірну. |
______________________________
**Варіант:
Як дівчина почула
Такі слова любові,
То в поцілуй зложила
Устонька малинові.
______________________________
Акорди:
Як з Б
Gережан до кDадриСіч
Dовики манджGали,То кр
Cаялось сердGенько |Із г
Dоря та печGалі. |(2)______________________________
Акорди (варіант 2):
С
GЯк з Бережан до кадри
Січ
Gовики манджCали,То кр
Fаялось сердCенько |Із г
Gоря та печCалі. |(2)
Внески:

