Стояла я і слухала весну Рената Бабак

Текст пісні

  • [1] Текст пісні
    1 оцінка
Стояла я і слухала весну,
Весна мені багато говорила,
Співала пісню дзвінку, голосну
То знов,
то знов таємно-тихо шепотіла.
Стояла я і слухала весну.

Вона мені співала про любов,
Про молодощі, радощі, надії,
Вона, мені переспівала знов
Те, що,
те, що давно мені співали мрії.
Стояла я і слухала весну.

Оцінити цей розбір
Рейтинг читачів: Не дуже 1 голос
Внески:
Оксана
Оксана
anonim