Шось зимно Скрябін
-
[1] Акорди
-
[2] Акорди
Хмари лізли на небо, всі чекали на дощ
Було зимно, на морі двайці років був шторм
А двоє десь пили слину – слина то як вино
І п’яне серце не чує, шо готується зло
Злий був дощ, він не міг побувати в вогні
Дощ лизав її тіло і гасив його сни
Скоро попіл залишився, де був шойно вогень
Не загориться вже ніколи мокре і гірке
Мені снилося над рано два різні голоси
А я тікаю і не знаю від кого і куди
Я біжу і всьо кидаю, то є таке кіно
Його зняв Зайковський і не знає, де воно
На розі продавали поламаний насос
Вітер тіней дув, мені не повезло
Але то всьо не до речі я розказую вам
Від початку мова була про шерше ля фам
Приспів:
А я не спав, лежав і думав і болить голова
Я по вулиці не ходжу, бо вулиці нема
Я не міг сидіти вдома і тріпав хідники
І каву вже не вару, бо мокрі сірники
Ламаю собі руки, ламаю собі ноги
Я дурію з PM Dawn, скоро буду мати роги
Я не ходжу по неділях на кухні чути газ
Я маю час...
Приспів
Задзвонив десь телефон, я не чув, я ше спав
Коли ви вже викривляли мої тихі слова
Та не залізе сюда хробак злої брехні
Ваші злі язики-писки десь далеко мені
Менше з тим, я маю всередині дикий вогонь
Треба хтіти – я тобі дам половину його
Мусиш тільки важати, шоб не скисло вино
Ше на нас прийде час розливати його
Приспів
То лід горів, а тепер не горить
То лід горів, голова ше болить
То лід горів, тільки в риб зимна кров
А тепло не любить льоду, тільки лід любить тепло
То лід горів, а тепер не горить
То лід горів, зимна кров тільки в риб...
Приспів
Було зимно, на морі двайці років був шторм
А двоє десь пили слину – слина то як вино
І п’яне серце не чує, шо готується зло
Злий був дощ, він не міг побувати в вогні
Дощ лизав її тіло і гасив його сни
Скоро попіл залишився, де був шойно вогень
Не загориться вже ніколи мокре і гірке
Мені снилося над рано два різні голоси
А я тікаю і не знаю від кого і куди
Я біжу і всьо кидаю, то є таке кіно
Його зняв Зайковський і не знає, де воно
На розі продавали поламаний насос
Вітер тіней дув, мені не повезло
Але то всьо не до речі я розказую вам
Від початку мова була про шерше ля фам
Приспів:
A B C D E F G, шось зимно... (2)А я не спав, лежав і думав і болить голова
Я по вулиці не ходжу, бо вулиці нема
Я не міг сидіти вдома і тріпав хідники
І каву вже не вару, бо мокрі сірники
Ламаю собі руки, ламаю собі ноги
Я дурію з PM Dawn, скоро буду мати роги
Я не ходжу по неділях на кухні чути газ
Я маю час...
Приспів
Задзвонив десь телефон, я не чув, я ше спав
Коли ви вже викривляли мої тихі слова
Та не залізе сюда хробак злої брехні
Ваші злі язики-писки десь далеко мені
Менше з тим, я маю всередині дикий вогонь
Треба хтіти – я тобі дам половину його
Мусиш тільки важати, шоб не скисло вино
Ше на нас прийде час розливати його
Приспів
То лід горів, а тепер не горить
То лід горів, голова ше болить
То лід горів, тільки в риб зимна кров
А тепло не любить льоду, тільки лід любить тепло
То лід горів, а тепер не горить
То лід горів, зимна кров тільки в риб...
Приспів
Внески:
Найпопулярніші пісні Скрябін
- 1 Старі фотографії
- 2 Маршрутка
- 3 Люди, як кораблі
- 4 Мам
- 5 Кольорова
- 6 Говорили і курили
- 7 Спи собі сама
- 8 вiйна
- 9 А пам'ятаєш?
- 10 Випускний
- 11 Нас кинули
- 12 Мовчати
- 13 Вибач
- 14 Кинули
- 15 100 годин
- 16 Іспанія
- 17 То є Львів
- 18 Добряк
- 19 Бультер’єр
- 20 Гламур

