Welcome to the Black Parade (українською мовою) My Chemical Romance
Текст пісні та акорди для гітари
-
[1] Акорди
INTRO: PICKING / OR JUST STRUM CHORDS
Оркестру марш гіркий.
Запитав
Дас
Хто з
Вів: «
Хт
В д
Бо не
Я
Трим
Оркестру марш гіркий.
Спитав
Дас
Хто з
INSTRUMENTAL: (C, C, Gm, C, Gm, G,
STRUM FAST
І хоч ти впа
Твій
Ми поп
Поста
Твій
І хоч упав,
Нест
Нехай твій
О-о-о,
О-о-о,
Тож
Йдем
Тобі
Тобі
CБуло ще мCаломуGmМій тато задумCав показGmатиG C (Csus optional)Оркестру марш гіркий.
Запитав
C він: «Чи,C сину,Дас
Gmи тим спасіCння в злу гGmодину,Хто з
Gламаний, сCлабкий?».Вів: «
CЧи зможCеш впізнати,Хт
Gmо демон, звесCти його Gmдо стратиВ д
Gуші своїй крихCкій?Бо не
Cвдовзі зі CсвітуЯ
Gmсвітлим фаCнтомом зрину в GmлітоТрим
Gати чорнийC стрій».CБуло ще мCаломуGmМій тато задумCав показGmатиG C (Csus optional)Оркестру марш гіркий.
Спитав
C він: «Чи, сCину,Дас
Gmи тим спасіCння в сіру дGmнину,Хто з
Gламаний, сCлабкий?».INSTRUMENTAL: (C, C, Gm, C, Gm, G,
C) PLAY 1ST VERSE AGAINSTRUM FAST
CЧасами відчувCаю, хтось Gmстежить доокCіл,GmА інколи я певенG — мушу йтиC… (Csus4) CЗлітати ввись, іC в прірву вниз Gm— стежками сCмертних тіл…GmНавік заснеш, та мGаєш знати тCи:CЙдемо впеCред,GmІдем впередC!І хоч ти впа
Gmв, та вір в уGсе це —Твій
C подих несемо CвпередC,GmМерщій впеCред!Ми поп
Gmри біль, що Gтисне в серці,Поста
Cнем в гімні й герці.CПотворна діCйсність нищGmить світ сCподівань та мрій,Твій
Gm вистраждаGний гнів — Cнестримний птах…CТа зло кляни і нCе спиниGmТой заклик надлюдCський,GmЩо дме вогнеGм у кожногоC в очах!CТож уперCед!GmЙдемо вперCед!І хоч упав,
Gm та вір, рокамиG Нест
Cимем пам’ятьC упереCд,GmВ світ без теCнет.Нехай твій
Gm дух злетів зG вітрами,CВдова крокує з нами!GmПідлий страх долати свGmій навчись,О-о-о,
GmВтома і зневіра ніби Gmскрізь…О-о-о,
GОчі підведи, гляньC, мені не все одно!CДій чи вмри!CТа не зломитиGmМене, бо мир наC серці квітне, знай.GmІ хоч гори, тGа не спинитиCТобі нас всіхC — йдемо за виднокрай!CВже «вибачай» казCати пізно —GmБез сорому яC покажу свій шрам.GmТобі нехай він буде грізнимCЙ наснаги дасть усім, хто сам-на-сам.CЯ жив собі, нCе був героєм,GmЯ хлопець, що Cспівав, кохав дівчат.GmЯ просто жив, не був героєм, —CСтав.C Твій. КCат.Тож
Cуперед!C Йдем
Gmо вперед!C GmНехай хтось впав, таG ми рокамиCНестимем пам’ятьC упередC,GmВ світ без тCенет.GmТа, не зважаючи на шрGами,CЗлітатимем з вітрами!CДій чи вмрCи! Та не зломитиGmМене, бо мир наC серці квітне, знай.GmІ хоч гори, таG не спинитиТобі
C нас всіх — йдеCмо за виднокрай! (Йдемо вперед)CДій чи вмрCи! Та не зломитиGmМене, бо мир наC серці квітне, знай.GmІ хоч гори, таG не спинитиТобі
C нас всіх — йдеCмо за виднокрай! (Йдемо вперед)
Внески:

