Ой піду я в лісок трісок та наломлю лому [2] Коломийки

Текст пісні

  • [1] Текст пісні
    1 оцінка
– Ой піду я в лісок трісок та наломлю лому,
Котра дівка не танцює, най іде додому.
– Та хоть бо я не танцюю, то собі постою,
Таким, як ви, шибеникам у ласку не стою.

Оцінити цей розбір
Рейтинг читачів: Нічого собі 1 голос
Внески:
Микола
Микола
anonim