Гей, ти, дубе зелененький Коломийки
Текст пісні та акорди для гітари
-
[1] Акорди7 оцінок
AmГей ти дубе зелененький - чEому не розAmвився? |Зима була студененька -
Eя замороAmзився. | (2)Зима була студ
Eененька, літо холодAmнеє, |Не могло ся розвивати л
Eистя широAmкеє. | (2)А Іване молоденьке, Іване, Йваниня, |
Зоводь мене за ручину й домів поведи ня. | (2)
Гей, домів поведи ня, поклади ня спати.
Тихо, діти, не шуміти - най ся проспить мати.
Та як тую Гоцулочку почую, почую, |
По три ночки й по чотири в дома не ночую. | (2)
Гей у дома не ночую, бо ня нич не гріє, |
Та я їду до милої – краще вона діє. | (2)
А й не добре чоловіка шоферика мати,
Він не хоче старій бабі на бороді спати.
Та як ввидить на дорозі молоду дівчину |
І руками і ногами тормозить машину. | (2)
А як піду на вулицю - думаю дурницю, |
Як побачу у червоній сукні молодицю, | (2)
Молодице моя люба, обернися сюда, |
А як ти ся обертала в ночі біля дуба. | (2)
Ой, чиє це весілєчко, чиє це, чиє це?
Молода ся озиває: Моє це! Моє це!
Ой, чиє це весілєчко, чи не молодого? |
Молода ся й озиває: Чоловіка мого! | (2)
Внески:
Найпопулярніші пісні Коломийки
- 1 Коломийка
- 2 Ой дубові воротенька, не мож їх заперти
- 3 Ой з-за хати хмаринонька, нею вітер гудит
- 4 Ой мій милий чорнобривий на копици сидів
- 5 Ой у лузі на галузі сова ся колиши
- 6 Ой туду, каже, туду, та переверну ся
- 7 А я гаю нарубаю, в Дунаю намочу
- 8 Ой піду я в осичину, там сі заосичу
- 9 Ой на горі воли в ярмі, а вівці пасут ся
- 10 З лисим добре панувати, з лисим добре жити [2]
- 11 Та ти вийди, душко біла, та з нової хати
- 12 Ой мій милий чорнобривий за потоком косит
- 13 Ой у свата нова хата, та нова підлога
- 14 Сідит котик на полици, та витріщив очи
- 15 А я гаю не рубаю та й через ліщину
- 16 Як гуцула не любити, як в гуцула вівці
- 17 Ой піду я до церковці, помолю сі Богу
- 18 А у ксьондза на толоці мід-горівку пили
- 19 Ой піду я в лісок трісок та наломлю лому [2]
- 20 А я гаю не рубаю через ті осики [1]

