Ой чо ж ти сі погинаєш, тоненька лавонько Коломийки

Текст пісні

  • [1] Текст пісні
Ой чо ж ти сі погинаєш, тоненька лавонько?
Чом не вповісь, кого любиш, файна дівчинонько?

Оцінити цей розбір
Внески:
Валентин
Валентин
anonim