Ой бодай ти, дівчинонько, тогди заміж пішла Коломийки

Текст пісні

  • [1] Текст пісні
Ой бодай ти, дівчинонько, тогди заміж пішла,
Як на битій доріженьці яра рута зійшла.
Ой бодай ти, козаченьку, тогди оженив ся,
Як на млиновім камени кукіль зародив ся.
А дівча ся поспішило, руту засіяло,
Пішов дощик, рута зійшла, дівча ся віддало.
А на млиновім камени кукіль не вродив ся,
Козак старий як собака і ще не женив ся.

Оцінити цей розбір
Внески:
Анна
Анна
anonim