Прошу в неба Ірина Федишин
Текст пісні та акорди для гітари
-
[1] Акорди1 улюблений
Ірина Федишин - Прошу в неба
Приспів:
Мамо не плач, заростуть окопи травою.
Стане зеленою чорна земля.
И загоються рани від болю.
И єдиною стане, країна моя.
Приспів:
Прошу в неба й землі не беріть їх собі!
Не беріть, не беріть їх собі.
Прошу в неба й землі залишіть їх сім’ї!
Боже, дай сили Їм в боротьбі.
Мамо не плач, заростуть окопи травою.
Загоються рани від болю.
Заколоситься земля.
Стануть хмари сині.
И скажемо всі — «Слава Україні!».
Приспів: 2раза.
BmКулі лCbетять,F# небоB7 чорним стає.BmМи, абCbо насF#, браB7т — прикриєш мене.CbВійна,Bm як війна, нещадна така.CmСкількF#и серB7дець, забирає вона.Приспів:
BmПрошуCb в неF#ба й зB7емлі не беріть їх собі!BmНе берCbіть, F#не берB7іть їх собі.BmПрошуCb в неF#ба й зB7емлі залишіть їх сім’ї!BmБоже,Cb дай сCmили ЇмB7 в боротьбі.Мамо не плач, заростуть окопи травою.
Стане зеленою чорна земля.
И загоються рани від болю.
И єдиною стане, країна моя.
Приспів:
Прошу в неба й землі не беріть їх собі!
Не беріть, не беріть їх собі.
Прошу в неба й землі залишіть їх сім’ї!
Боже, дай сили Їм в боротьбі.
Мамо не плач, заростуть окопи травою.
Загоються рани від болю.
Заколоситься земля.
Стануть хмари сині.
И скажемо всі — «Слава Україні!».
Приспів: 2раза.
Внески:

