Додому Ot Vinta
Текст пісні
-
[1] Текст пісні
Гей браття – гов!
Чудово сидимо
Бо ми культурно дискутуєм
І майже не п’ємо
Я більш не буду
Ні краплі ні,
Я іду-ду-ду додому,
Раптом щось горлянку залива,
Хто ж то робить то такі дива.
Вже пізня ніч
Та добре йти
Бо шлях мені освітлюють
Два місяці брати
Собі крокую
Тверезий мов скло
Я іду-ду-ду додому,
Тільки от дорогу щось хита
Хто ж то робить то такі дива.
Вже майже дома
Он скиглить Палкан
Та щось мене занудило
Штовхнуло на паркан
Ой що це? Де я?
Насилу згадав
Що іду-ду-ду додому,
Шлунок мій на волю виверта
Хто ж то робить то такі дива.
Чудово сидимо
Бо ми культурно дискутуєм
І майже не п’ємо
Я більш не буду
Ні краплі ні,
Я іду-ду-ду додому,
Раптом щось горлянку залива,
Хто ж то робить то такі дива.
Вже пізня ніч
Та добре йти
Бо шлях мені освітлюють
Два місяці брати
Собі крокую
Тверезий мов скло
Я іду-ду-ду додому,
Тільки от дорогу щось хита
Хто ж то робить то такі дива.
Вже майже дома
Он скиглить Палкан
Та щось мене занудило
Штовхнуло на паркан
Ой що це? Де я?
Насилу згадав
Що іду-ду-ду додому,
Шлунок мій на волю виверта
Хто ж то робить то такі дива.
Внески:
Найпопулярніші пісні Ot Vinta
- 11 Дарма я наївся цибулі
- 12 Шабелина
- 13 Накурила баба журавля
- 14 У мене між ногами Україна
- 15 Ріпка
- 16 Балада про сіль
- 17 Гайда за журавлем
- 18 Люблю
- 19 Бабина тумба
- 20 Опля-картопля

