Jak już coś jebać, to tylko wódę Bracia Figo Fagot

Текст пісні та акорди для гітари

  • [1] Акорди Початківець
    15 улюблених
AmNiektórzy jebią FTuska,
A Ginni KaczyńEskiego.
AmWszyscy PZFPN,
GA mi nic do Etego.
[Приспів]
Powiem Amjedno słowo, Fco ja wiem:
GZamiast jebać Enapij się !
AmJak już coś Fjebać Gto tylko Ewódę,
AmA po wFódzie GDamy w burEdelu.
AmJak już coś Fjebać Gto tylko Ewódę,
AmA po Fwódzie śGwinie w kaEbinie.

AmWisła jebie CraFcovię,
GCracovia nie jest Edłużna.
AmFalubaz - Stal FGorzów,
GUnibax - EElanę.
[Приспів]
Powiem Amjedno słowo, Fco ja wiem:
GZamiast jebać Enapij się !
AmJak już coś Fjebać Gto tylko Ewódę,
AmA po wFódzie GDamy w burEdelu.
AmJak już coś Fjebać Gto tylko Ewódę,
AmA po Fwódzie Gświnie w kaEbinie.

AmKtoś tam jebał cyFganów,
GIch zjebała prokuErator.
AmWiększość jebie poFlicję,
GA bej jebie okErutnie.

Czy roAmzumiesz o co Fchodzi nam ?!
GO nic właśnie, EKURWA MAĆ !

AmJak już coś Fjebać Gto tylko Ewódę,
AmA po Fwódzie GDamy w burEdelu.
AmJak już coś Fjebać Gto tylko Ewódę,
AmA po Fwódzie Gświnie w kaEbinie.





Оцінити цей розбір
anonim