Jak już coś jebać, to tylko wódę Bracia Figo Fagot
Текст пісні та акорди для гітари
-
[1] Акорди Початківець15 улюблених
AmNiektórzy jebią FTuska,A
Ginni KaczyńEskiego.AmWszyscy PZFPN,GA mi nic do Etego.[Приспів]
Powiem Amjedno słowo, Fco ja wiem:GZamiast jebać Enapij się !AmJak już coś Fjebać Gto tylko Ewódę,AmA po wFódzie GDamy w burEdelu.AmJak już coś Fjebać Gto tylko Ewódę,AmA po Fwódzie śGwinie w kaEbinie.AmWisła jebie CraFcovię,GCracovia nie jest Edłużna.AmFalubaz - Stal FGorzów,GUnibax - EElanę.[Приспів]
Powiem Amjedno słowo, Fco ja wiem:GZamiast jebać Enapij się !AmJak już coś Fjebać Gto tylko Ewódę,AmA po wFódzie GDamy w burEdelu.AmJak już coś Fjebać Gto tylko Ewódę,AmA po Fwódzie Gświnie w kaEbinie.AmKtoś tam jebał cyFganów,GIch zjebała prokuErator.AmWiększość jebie poFlicję,GA bej jebie okErutnie.Czy ro
Amzumiesz o co Fchodzi nam ?!GO nic właśnie, EKURWA MAĆ !AmJak już coś Fjebać Gto tylko Ewódę,AmA po Fwódzie GDamy w burEdelu.AmJak już coś Fjebać Gto tylko Ewódę,AmA po Fwódzie Gświnie w kaEbinie.

